Pattern Recognition and Machine Learning (Information Science and Statistics)

یک کتاب فوق العاده در زمینه یادگیری ماشین که تئوری مسائل مربوط به ماشین لرنینگ رو طورکامل بررسی می کند. این کتاب که به کتاب بی شاپ معروف است نوشته Christopher M. Bishop از دانشمندان هوش مصنوعی است.

دانلود کتاب یادگیری ماشین

این کتاب میتواند مرجعی مناسب در کنار منابع آموزشی دیگری باشد که شما را در رسیدن به توانمندی فوق العاده در زمینه یادگیری ماشین و علوم داده برساند.

دوره یادگیری ماشین و علوم داده رسا،‌ یکی از جامع ترین دوره های آموزشی ویدئویی و پروژه محور به زبان فارسی است. که در کنار توضیحات کلیدی تئوری های لازم، در زمینه پیاده سازی با تعدد پروژه ها توانایی شما را در تئوری و پیاده سازی به سطح مطلوبی می رساند.

تمامی کتب مورد نیاز خود در زمینه برنامه نویسی و هوش مصنوعی را در بخش کتابخانه رسا پیدا می فرمایید.

در مورد کتاب

این کتاب از زمان انتشار اولیه آن در سال 2006 یکی از پایه‌های اصلی بسیاری از دروس دانشگاهی است. اما تازه‌کاران مراقب باشید، این کتاب شامل یک سری محاسبات چند متغیره و جبر خطی است که می‌تواند حتی یک ریاضیدان باتجربه یا دانشمند داده را بترساند. همچنین این اولین کتاب درسی یادگیری ماشینی در زمینه تشخیص الگو است که از دیدگاه بیزی نشأت می گیرد.

چاپ این کتاب توسط انتشارات Springer نشان می دهد که با کتابی پخته، جامع و البته با تئوری قوی سر و کار داریم. این کتاب یکی از مهم ترین کتب مرجع در دورس دانشگاهی هوش مصنوعی از قبیل شناسایی آماری الگو و یادگیری ماشین می باشد.

دانلود کتاب Pattern Recognition and Machine Learning | Bishop

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست