THE HITCHHIKER’S GUIDE TO PYTHON: BEST PRACTICES FOR DEVELOPMENT

دانلود کتاب رایگان آموزش زبان برنامه نویسی پایتون نوشته Kenneth Reitz  که بسیار کاربردی است و از پایه آموزش های مناسبی برای توانمند سازی برنامه نویسان مبتدی ارائه میکند و با تمرین های بسیار، تسلط را در مخاطب خود افزایش میدهد.

hitchhikers-guide-to-python

این کتاب بی نظیر را می توانید از آکامی هوش مصنوعی رسا دانلود بفرمایید و در کنار دوره جامع پایتون رسا، مرجعی کامل برای تکمیل دانش خود در زمینه برنامه نویسی داشته باشید.

همچنین میتوانید از دوره رایگان پایتون رسا برای شروع این زبان برنامه نویسی پرکاربرد و ساده استفاده بفرمایید. و البته حتما به کتابخانه رایگان رسا سر بزنید و از کتاب های بی نظیری که برای شما تحلیل ، ارزیابی و جمع آوری شده استفاده بفرمایید.

دانلود کتاب THE HITCHHIKER’S GUIDE TO PYTHON: BEST PRACTICES FOR DEVELOPMENT

در مورد کتاب

راهنمای سفر به پایتون، پایتونیست ها را به مهارت واقعی می رساند. بیش از هر زبان دیگری، پایتون با فلسفه سادگی و صرفه جویی ایجاد شد. اکنون 30 ساله است که پایتون به زبان اصلی یا ثانویه برای بسیاری از برنامه نویسان تبدیل شده است. با محبوبیت، تنوع و سادگی همراه است.

این راهنما که توسط بیش از صد نفر از اعضای جامعه پایتون نوشته شده است، بهترین روش‌هایی را که در حال حاضر توسط توسعه‌دهندگان پکیج ها و برنامه‌های کاربردی استفاده می‌شود، توصیف می‌کند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست