Hands-On Machine Learning with Scikit-Learn and TensorFlow: Concepts, Tools, and Techniques to Build Intelligent Systems

یک کتاب فوق العاده در زمینه یادگیری ماشین که تئوری و به ویژه پیاده سازی و مسائل عملی مربوط به ماشین لرنینگ رو طورکامل بررسی می کند. نوشته Aurélien Géron از دانشمندان هوش مصنوعی است.

دانلود کتاب یادگیری ماشین

این کتاب میتواند مرجعی مناسب در کنار منابع آموزشی دیگری باشد که شما را در رسیدن به توانمندی فوق العاده در زمینه یادگیری ماشین و علوم داده برساند.

دوره یادگیری ماشین و علوم داده رسا،‌ یکی از جامع ترین دوره های آموزشی ویدئویی و پروژه محور به زبان فارسی است. که در کنار توضیحات کلیدی تئوری های لازم، در زمینه پیاده سازی با تعدد پروژه ها توانایی شما را در تئوری و پیاده سازی به سطح مطلوبی می رساند.

تمامی کتب مورد نیاز خود در زمینه برنامه نویسی و هوش مصنوعی را در بخش کتابخانه رسا پیدا می فرمایید.

در مورد کتاب

این کتاب درسی یادگیری ماشین به دلیل کاربردی بودن مورد استقبال قرار گرفته است. و مربی برنامه نویسانی است که میخواند برنامه های یادگیری ماشین را از طریق چارچوب های scikit-learn و TensorFlow بیاموزند. توضیحات نویسنده شواهد قوی برای کمک به توسعه درک شما ارائه می‌کند و در عین حال تمرین‌هایی را با هم ترکیب می‌کند تا به خوانندگان ابزاری برای درک بهتر ارائه دهد. در حالی که این کتاب از نظر تئوری تا حدودی ساده است، اما هنوز هم برای هر کسی که به دنبال یادگیری سریع و درک نحوه ساخت یک الگوریتم یادگیری ماشین است، ارزنده است.

دانلود کتاب Hands-On Machine Learning with Scikit-Learn and TensorFlow: Concepts, Tools, and Techniques to Build Intelligent Systems

0/5 (0 Reviews)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست