AUTOMATE THE BORING STUFF WITH PYTHON: PRACTICAL PROGRAMMING FOR TOTAL BEGINNERS

دانلود کتاب رایگان آموزش زبان برنامه نویسی پایتون نوشته  یکی از Al Sweigart یکی از تحسین شده ترین کتب در زمینه آموزش برنامه نویسی به ویژه پایتون می باشد که از محبوبیت خاصی برخوردار است.

کتاب automate-the-boring

این کتاب بی نظیر را می توانید از آکامی هوش مصنوعی رسا دانلود بفرمایید و در کنار دوره جامع پایتون رسا، مرجعی کامل برای تکمیل دانش خود در زمینه برنامه نویسی داشته باشید.

همچنین میتوانید از دوره رایگان پایتون رسا برای شروع این زبان برنامه نویسی پرکاربرد و ساده استفاده بفرمایید. و البته حتما به کتابخانه رایگان رسا سر بزنید و از کتاب های بی نظیری که برای شما تحلیل، ارزیابی و جمع آوری شده استفاده بفرمایید.

دانلود کتاب AUTOMATE THE BORING STUFF WITH PYTHON

در مورد کتاب

نسخه دوم این کتاب از پرفروش ترین کتب پایتون (بیش از 100000 نسخه به صورت چاپی به فروش رسید)، از پایتون 3 استفاده می کند. با زبان ساده ای که دارد ،‌برای تازه وارد های حوزه برنامه نویسی راهنمایی ارزشمند است و کمک میکند که در زمان سریعتری به نتیجه لازم در شروع کار رسید.

این نسخه، شامل یک فصل کاملاً جدید درباره اعتبارسنجی ورودی، و همچنین آموزش‌هایی درباره خودکارسازی Gmail و Google Sheets است. به‌علاوه نکاتی در مورد به‌روزرسانی خودکار فایل‌های CSV هم در این کتاب قرار دارد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه برنامه هایی ایجاد کنید که بدون زحمت شاهکارهای مفید اتوماسیونی را انجام دهند:

• متن را در یک فایل یا چند فایل جستجو کنید
• ایجاد، به روز رسانی، انتقال، و تغییر نام فایل ها و پوشه ها
• در وب جستجو کنید و محتوای آنلاین را دانلود کنید
• به روز رسانی و قالب بندی داده ها در صفحات گسترده اکسل با هر اندازه
• تقسیم، ادغام، واترمارک، و رمزگذاری فایل های PDF
• پاسخ های ایمیل و اعلان های متنی را ارسال کنید
• فرم های آنلاین را پر کنید

5/5 (1 Review)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست