با سلام به همه عزیزان

بسیار خوشحالیم که میتونیم با هم همکاری جذاب و پر از موفقیتی را آغاز کنیم. در این چالش برای شما دو مسئله طراحی شده که شبیه به مسائلی است که ممکن است در کار های صنعتی که با هم خواهیم داشت باهاشون رو به رو بشیم. پس لازمه که توانایی خودمون رو در این موضوعات محک بزنیم.

نکته مهم این چالش اینه که دوستانی که سریعترین و با کیفیت ترین و البته خلاقانه ترین راه حل ها را ارائه کنند میتونند به همکارای ما اضافه بشن. پس شما نیازی به ارسال رزومه و یا هر مدرک دیگری ندارید. فقط تمرکزتون روی چالش باشه. البته دوستانی که در تهران ساکن هستند اولویت دارند چون فعلا در صورت همکاری حضوری میتونیم میزبان شما در تهران باشیم.

خب بریم چالش ها رو توضیح بدم خدمتتون که بهتر کمکتون کنه و زمان بندی چالش ها و نحوه ارسال کد های نتیجه رو در انتهای این برگه عرض خواهم کرد.

چالش اول: طراحی یک هوم پیج برای یک مارکت پلیس مسافرتی

خب ما نمونه ای از یکی از پروژه هامون که در همین زمینه بود باز طراحی کردیم و ساده تر شده که بتونید در وقت کم انجامش بدید. در این مسئله شما باید با فریم ورک جنگو یک سایت یک صفحه ای بسازید که هوم پیج را به زبان انگلیسی لود کند و دقیقا مشابه طرحی باشه که براتون قرار دادیم. توضیحات دقیقتر در ویدئو اومده که بتونه بهتر راهنماییتون کنه. شما باید در این چالش از پایتون، html، css، بوت استرپ و جاوااسکریپت استفاده کنید.

بریده هایی از تصاویر هوم پیج در ادامه براتون قرار گرفته

نکته اینجاست که باید طراحی اینتراکتیو باشه یعنی مشابه ویدئو هم روی موبایل و هم روی اسکرین های دیگه درست دیده بشه.

پروژه ی معرفی شده که آماده شد می بایست در قالب یک فایل زیپ برای شماره واتس اپی که در انتهای برگه قرار داره ارسال کنید تا بتونیم تستش کنیم.

چالش دوم : طراحی یک اتوانکودر (Autoencoder)

این چالش برای بررسی مهارت های هوش مصنوعی شماست. یک دیتاست با تصاویر رنگی پیدا کنید و یک مدل اتوانکودر طراحی کنید در پکیج کراس (Keras) که بتونه مشابه همین تصاویر رو بازسازی کنه. محیط اجرا در این چالش باید گوگل کولب باشه و لینکش رو برامون به اشتراک بگذارید تا بتونیم تست کنیم.

نحوه ارسال و ادامه مراحل

شما تا 14 تیر ماه 1402 فرصت دارید که پاسخ هاتون به چالش ها رو برای ما ارسال بفرمایید.

لطفا به شماره واتس اپ 09210329335 موارد زیر را ارسال بفرمایید.

  • نام و نام خانوادگی
  • محل سکونت
  • شماره تماس
  • وضعیت اشتغال
  • سال تولد
  • فایل زیپ برای چالش اول
  • لینک گوگل کولب برای چالش دوم

بدیهی است که دوستانی که زودتر این چالش ها رو پشت سر بگذارند در اولویت هستند. البته کیفیت از همه مهم تره!

بعد از بررسی همکارامون، با شما تماس گرفته میشه برای جلسه مصاحبه ، در صورتی که تا یک هفته همکارامون، شما رو دعوت به مصاحبه نکردند به این معنی هست که ظرفیت مورد نیاز جذبمون فعلا پر شده و با افتخار منتظر فرصت دیگه ای هستیم که بتونیم باهاتون همکاری کنیم.

برای دوستانی که در مصاحبه پذیرفته بشن برنامه های ویژه ای داریم که در جلسه بررسی میشه که حتما باعث رشد قابل توجهی براشون میشه.

ممنونم که توجه کردید و با انگیزه با ما همراهید.

 

0/5 (0 Reviews)
فهرست