تبلیغات هدفمند

تبلیغات هدفمند، نوعی از تبلیغات است که در آن بررسی مخاطب اهمیت ویژه ای پیدا می کند. به این معنی که ابتدا باید بفهمیم مخاطب از چه گروهی است، سلیقه آن چیست، دنبال چه چیزی است و بسیاری ویژگی دیگر از او بدست آوریم. تبلیغات هدفمند موضوع نوین و مورد توجه ای است و در صورت علاقه به دانستن بیشتر می توانید روی این لینک کلیک نمایید.

تبلیغات هدفمند بر اساس بستر انتقال محتوی به دو دسته کلی  تبلیغات هدفمند محیطی و تبلیغات هدفمند آنلاین تقسیم می شود.

تبلیغات هدفمند محیطی

تبلیغات هدفمند محیطی شاخه ای از تبلیغات هدفمند است که در بستر محیطی، محتوی مناسب برای مخاطبین حاضر ارائه می کند. به این معنی با استفاده از روش های مختلف مانند استفاده از دوربین های نظارتی اطلاعات مورد نیاز برای تحلیل مخاطب بدست می آید و پس از آن به کمک روش های نوین آنالیز داده مانند الگوریتم های هوش مصنوعی، ویژگی های موثر در دسته بندی سلیقه ای مانند سن و جنسیت استخراج می شود و مناسب ترین محتوی تبلیغاتی برای آن فرد یا افراد حاضر در محیط انتخاب شده و به کمک سیستم های انتقال محتوی مانند نمایشگر ها و سیستم های صوتی و یا هر سیستم انتقال محتوی دیگری، به مخاطبین ارائه می شود. در این لینک می توانید نمونه ای از تبلیغات هدفمند محیطی را ببینید.

سامانه تبلیغات هدفمند محیطی رسا تنها ارائه کننده تبلیغات هدفمند محیطی در ایران می باشد و به کمک آن می توان نرخ تاثیر گذاری تبلیغات را چندین برابر نمود و هزینه های تبلیغات را نیز به شکل چشم گیری کاهش داد.

تبلیغات هدفمند آنلاین

تبلیغات هدفمند آنلاین یا فضای مجازی شاخه ای از تبلیغات  هستند و از سمت دیگر بخشی از بازاریابی دیجیتال یا Digital Marketing می باشد. اخیراً جذب فالور و افزایش اعضا در صفحات فضای مجازی مانند تلگرام و اینستاگرام موضوع داغی شده و بسیاری روی به خرید فالور فیک و تقلبی آورده اند. طبق قوانین بیشتر شبکه های اجتماعی، جذب فالور تقلبی، خلاف محصوب می شود و پس از افزایش آن، صفحه مربوطه حذف خواهد شد.

با توجه به این نکته، نیاز است مخاطبین واقعی و مشتریان بالقوه شناسایی شوند و با این مخاطبین ارتباط برقرار شود. زیرا جذب مخاطبین به صورت کور، نه تنها مشتری بالفعل ایجاد نمی کند بلکه برند و کسب و کار را نیز مورد حمله قرار می دهد.

سامانه تبلیغات هدفمند فضای مجازی رسا با هدف ارائه این خدمت ایجاد شده و با پیدا کردن مناسب ترین مخاطبین و ارتباط با این مخاطبین، آنها را به مشتریان شما تبدیل خواهد کرد.